Transfery letiště Praha

Letištní transfery

Půjčovna aut Praha nabízí službu transferů z letiště, a to nejen pro ty, kteří potřebují odvést z letiště Václava Havla kamkoli do hlavního města Prahy, ale i po celé  České republice a popř. i do zahraničí.

Sdělte nám, čas příletu, počet osob (nabízíme jak osobní tak autobusovou dopravu) a Vaší konečnou destinaci z pohodlí svého domova a zbytek už nechte na nás. Půjčovna vozů Praha je spolehlivým partnerem Vašich cest, ať jsou Vaše požadavky jakékoli.

Pro náročnější klientelu jsme připravili možnost zapůjčení luxusního vozu s řidičem. Samozřejmě umíme sestavit i kombinovanou nabídku transferu z letiště s následným využitím vozu s řidičem do budoucna. Kontaktujte nás a my Vám připravíme nabídku ušitou přímo na míru. Naši řidiči mluví anglicky, rusky i španělsky, takže jsme plně připraveni být silným partnerem i pro zahraniční klientelu.

Transfery po ČR a Evropě

Půjčovna vozů Praha dále přichází se službou přepravy osob z hlavního města Prahy do různých destinací po České republice a Evropské unii.

Sdělte nám z pohodlí Vašeho domova místo, kde Vás náš řidič může vyzvednout a Vaši konečnou destinaci, a zbytek už nechte na nás. Nabízíme možnost přepravit jednotlivce, menší i větší skupiny, naše společnost disponuje jak osobními vozy, tak mikrobusy a autobusy.

V základní nabídce máme Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Brno, Bratislavu, Vídeň, Mnichov a Berlín, není však problém připravit cestu ušitou přímo Vám na míru. Naši řidiči mluví anglicky, rusky i španělsky, takže jsme plně připraveni být silným partnerem i pro zahraniční klientelu. Půjčovna vozů Praha je spolehlivým partnerem Vašich cest, ať jsou Vaše požadavky jakékoliv.