Pronájem auta na dovolenou bez kauce

Chtěli byste si půjčit auto na dovolenou, ale zrazuje vás od toho částka za kauci? U Nejlevnější autopůjčovny Praha můžete ušetřit peníze za kauci a zároveň vyrazit na dovolenou v novém voze a za skvělou cenu půjčovného!

auto-financing-2157347_1920.jpg
Autopůjčovna bez kauce Praha, Půjčovna aut bez kauce Praha, pronájem auta bez kauce, půjčení auta bez kauce

Autopůjčovna bez kauce Praha

Máte problém se složením kauce při zapůjčení auta na dovolenou? Nejlevnější autopůjčovna Praha vám nabízí možnost zapůjčení auta bez kauce pro jakékoliv účely a jakkoli dlouhou dobu! Dovolená pro celou rodinu stojí už tak hodně peněz a k tomu ještě výdaje na kauci nemusí být pro někoho přijatelné.

I když je možné kauci složit jako blokaci na kartě, což značně usnadňuje celý pronájem auta, i tak může být výše kauce poměrně vysoká. V případě zájmu o složení kauce například v hotovosti je též možné. Většina lidí má však zájem o pronájem auta bez kauce.

Jak probíhá pronájem auta bez kauce?

thumb_550__1518083227_lexus20nx20300h20c48dernc3bd
Pronájem auta na dovolenou bez kauce, půjčení auta na dovolenou bez kauce

Jak na pronájem auta bez kauce u Půjčovny aut bez kauce Praha? Půjčení auta bez kauce můžete snadno docílit například přistavením vašeho vozidla. Zanechte váš automobil namísto kauce u Autopůjčovny bez kauce Praha a získejte tak pronájem auta na dovolenou bez kauce!

Díky přistavení vašeho automobilu místo složení kauce ušetříte až 20 000 Kč, které byste jinak skládali jako kauci. Při zanechání vašeho vozidla nemusíte skládat plnou výši kauce, ale pouze nezbytnou část, která hradí spoluúčast.

Výše kauce při zapůjčení auta na dovolenou u Autopůjčovny bez kauce Praha je v rozsahu od 10 000 Kč do 20 000 Kč, takže záleží jen na vašem uvážení, co je pro vás výhodnější. Někdy je snazší složit kauci, případně jen blokovat peníze na účtu, nebo zanechat vaše vozidlo na parkovišti Autopůjčovny bez kauce Praha. Máte-li jakékoliv dotazy k půjčení auta bez kauce, napište nám, rádi vám sdělíme všechny podrobnosti.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s