Recenze na pronájem ŠKODA SUPERB LAURIN & KLEMENT 2.0 TDI DSG KOMBI

Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 Tdi DSG, kombík, který vyniká naprosto ve všem, a na který může být automobilka Škoda právem hrdá. U Půjčovny aut Škoda Superb si tento skvělý kombík můžete vyzkoušet a sjednat si dlouhodobý pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 Tdi DSG kombi!

thumb_550__1527739463_c5a0koda20superb20laurin202620klement202-020tdi20dsg20kombi
Pronájem Škoda Superb, dlouhodobý pronájem Škoda Superb, Půjčovna aut Škoda Superb, Autopůjčovna Škoda Superb, pronájem Škoda Superb Praha

Základní informace o Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 Tdi DSG kombi

Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 Tdi DSG kombi od Škodovky dostala do vínku veškeré dostupné technologie, které měli na skladě. Vznikl tak unikátní kombík, díky kterému se budete na silnici cítit výjimečně, a to i přestože budete sedět ve voze nejpočetnější značky Škoda.

Vozidlo Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 Tdi DSG kombi, které je dostupné ve vozovém parku Autopůjčovny Škoda Superb Praha, nabízí 2.0 Tdi motor o výkonu 140 KW a se skvělou spotřebou pohybující se mezi 6-7 l/100 km.

Test Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 Tdi DSG kombi

První svezení ve Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 Tdi DSG kombi nás absolutně nadchlo! Vyzkoušeli jsme různé mód řízení, od Normal přes Comfort až po Sport, a všechny módy nabízí přesně to, co byste od nich čekali. Nejvyšší stupeň komfortu poskytuje i výborný podvozek a koncernovské technologie. Výbava Laurin & Klement vás také nezklame, protože vám dopřeje luxus, o jakém jste ani nesnili. Pokud byste si vše chtěli vyzkoušet, prohlédnout a případně rovnou sjednat dlouhodobý pronájem Škoda Superb, neváhejte nás kontaktovat.

Dlouhodobý pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 Tdi DSG kombi

Pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 Tdi DSG kombi je u Půjčovny aut Škoda Superb Praha možný pouze na dobu nejméně 6 měsíců. Pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 Tdi DSG kombi je dostupný na dlouhodobý pronájem auta Škoda a za bezkonkurenčně nejlepších podmínek. Rádi vše sdělíme po telefonu či osobně, stačí nám zaslat váš kontakt a my vám zavoláme nazpět.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s