Pronájem mikrobusu Mercedes Benz

Hledáte luxusní dopravu pro vaše obchodní partnery po dobu jejich pobytu v České republice? Nebo se chcete s přáteli dopravit luxusní dodávkou na dovolenou? Půjčovna  mikrobusů bude nejspíše tím pravým řešením!

 

Pronájem mikrobusu

adult-arrival-beard-429248
Pronájem mikrobusu, půjčení mikrobusu, mikrobusy Praha

Pronájem mikrobusu pro firemní účely je skvělou variantou, pokud potřebujete dopravit více obchodních partnerů například z letiště do hotelu nebo na obchodní meeting, firemní večírky apod. Pronájem luxusního mikrobusu může být vhodnou variantou, jak tento problém s dopravou vyřešit.

Velice oblíbený je také pronájem mikrobusu pro hromadné dovolené s přáteli. Můžete vyrazit luxusním mikrobusem třeba dvě rodiny naráz nebo parta až sedmi přátel. Půjčení mikrobusu je také možné s držákem na kola nebo střešním boxem, takže není problém vyrazit na dovolenou s horskými koly, na hory s pohodlně uloženými lyžemi nebo třeba mít vzadu složený kočárek a spoustu zavazadel.

Pronájem Mercedes Benz na svatbu

1522862222_img-20180330-wa0008
Půjčovna aut Mercedes Benz, půjčovna mikrobusů Mercedes Benz

Mikrobusy Mercedes Benz jsou také díky své eleganci skvělou volbou jako půjčení auta na svatbu. Pro tyto varianty půjčení mikrobusu máme v nabídce několik dalších služeb, které vám tento den velmi usnadní a vyřeší vám spoustu otazníků!

Zaprvé si můžete odškrtnout, kdo v den svatby nebude pít, aby mohl rozvážet hosty. Pronájem mikrobusu s řidičem vyřeší hned několik věcí. Profesionální řidič v luxusním autě a s chováním na úrovni zaveze nevěstu k oltáři, poté až 6 lidí přepraví na hostinu a po hostině může řidič rozvážet vaše hosty, aby se v zábavě nemuseli nijak omezovat.

Takže kdo a čím přiveze nevěstu si můžete také odškrtnout a zbývá třetí drobnost, a tou je výzdoba. Pronájem luxusního Mercedes Benz vám vyzdobíme svatební dekorací, takže vše bude perfektní a vy můžete pustit z hlavy spoustu starostí.

Mikrobusy Praha

Půjčení mikrobusu je dostupné v Praze, ale i po celé České republice. V ceně je přistavení vozidla v rámci Prahy zdarma. Mikrobus je luxusní Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE se stoprocentní výbavou, a který působí tím nejlepším dojmem na první pohled. Vaše klienty, obchodní partnery nebo přátele na dovolené určitě nezklamete.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s