Půjčení auta na měsíc

Potřebujete pronájem auta na měsíc? Dlouhodobý pronájem auta je v módě už celkem dlouhou dobu, a je to díky výhodám, které plynou z dlouhodobého pronájmu vozidla. Pojďme se na ně podívat!

pexels-photo-434450
Dlouhodobý pronájem auta, půjčení auta na měsíc, pronájem auta na měsíc, měsíční pronájem auta

Výhody půjčení auta na měsíc

Největší výhody půjčení auta na měsíc, tedy dlouhodobého pronájmu auta, je cena a komfort plynoucí z NE-vlastnění vozidla! Pronájem auta na měsíc je totiž za cenu, která je výhodná nejen z finančního hlediska, ale také z hlediska péče o vozidlo. Pokud byste byli majiteli nového či zánovního auta, pak byste měli k zaplacení celou řadu nákladů a tudíž i spoustu starostí s autem.

Výhoda půjčení auta na měsíc, a také dlouhodobého pronájmu auta, spočívá v tom, že všechny náklady týkající se auta, ať už se jedná o leasing nebo jakékoliv splátky na auto, peníze za pojištění, servis a další vedlejší náklady, tak máte shrnuté do jedné částky, kterou platíte každý měsíc. Nic navíc neplatíte, jen tu jednu částku, a o nic víc se nestaráte jelikož péči o vozidlo zajišťuje Autopůjčovna Praha.

Výhodný operativní leasing Praha

Půjčení auta na měsíc je takovou krátkou alternativou na operativní leasing, který funguje na stejném principu, ale je výhodnější z dlouhodobého hlediska.

thumb_550__1515784525_q720200kw20s-line202017
AUDI Q7 3.0 TDI S-LINE, dlouhodobý pronájem audi, nejvýhodnější operativní leasing

Autopůjčovna Praha se mimo standardního provozování autopůjčovny v ČR, zabývá také dlouhodobým pronájmem aut, a tudíž dovede sjednat ten nejvýhodnější operativní leasing na jakékoliv auto. Autopůjčovna Praha vám vyjedná tak vynikající podmínky, o kterých se vám ani nesnilo!

Zeptejte se nás na podmínky operativního leasingu. Jednoduše nám napište o jaké auto máte zájem, kolik chcete měsíčně platit a poptávku s vaším kontaktem nám pošlete mailem nebo přes náš web. Co nejdříve vám pošleme individuální nabídku, abyste se mohli začít těšit na vaše nové auto!

Naše nabídka na dlouhodobý pronájem aut by se vám též mohla zalíbit, a tak se na ni neváhejte podívat! Jedná se o auta, která jsou určena pouze k dlouhodobému pronájmu. Více info najdete v odkazu.

 

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s