Půjčovna aut Mercedes Benz

Nejlevnější Půjčovna aut Mercedes Benz PRAHA – pronájem luxusních aut Mercedes Benz, limuzíny nad kterými se tají dech.

Půjčovna aut Mercedes Benz Praha

Automobily Mercedes Benz si bezesporu zaslouží svou vlastní a unikátní půjčovnu, a s touto myšlenkou vznikla Půjčovna aut Mercedes Benz. Není to žádná tuctová autopůjčovna s ošuntělými auty, ale exkluzivní Půjčovna aut Mercedes Benz, která nabízí pronájem luxusních aut a pronájem luxusních limuzín.

Pronájem Mercedes Benz nabízí Půjčovna aut Mercedes Benz Praha s komplexními asistenčními i servisními službami. V ceně pronájmu luxusní limuzíny je možnost přistavení vozu zdarma v Praze, kam jen si budete přát.

K pronájmu limuzíny získáte možnost najet neomezený počet kilometrů a samozřejmostí je dálniční známka a pojištění platné pro celou Evropu. Je zde také jedna obrovská výhoda, a to pronájem Mercedes Benz bez kauce, což lze vyřešit například přistavením Vašeho auta.

Luxusní limuzíny

Půjčovna aut Mercedes Benz vzhledem ke svému zaměření nabízí pouze pronájem luxusních limuzín Mercedes Benz. Ve vozovém parku Půjčovny aut Mercedes Benz najdete Mercedesy řady S i řady E. Mezi nejpopulárnější a nejpovedenější auta Mercedes Benz patří samozřejmě Mercedes Benz řady S.

Mercedes Benz S350

Mercedes Benz S350 patří mezi nejlepší modely Mercedes Benz po všech stránkách. Vystupuje jako luxusní limuzína, ale zároveň má sportovnější designové prvky, které ten konvenční mercedesovský design trochu omlazují.

mercedess350d
Mercedes Benz S350D, pronájem luxusní limuzíny, Půjčovna aut Mercedes Benz PRAHA

Půjčovna aut Mercedes Benz nabízí tento model Mercedes Benz S350 s dieselovým motorem a automatickou převodovkou. Má skvělou spotřebu, která je při kombinované jízdě 9l/100km. Limuzína, která je Vám k dispozici k pronájmu je v elegantní černé barvě.

Pronájem Mercedes Benz S350 se výtečně hodí na svatby, pracovní schůzky, večírky, pro film nebo promo akce Vaší firmy. S černou limuzínou Mercedes Benz budete šik při každé příležitosti.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s