Pronájem dodávky bez kauce? Jde to!

Nacházíte se v situaci, kdy se potřebujete akutně přestěhovat a nemáte peněz nazbyt? Všechny Vaše potíže vyřeší Půjčovna dodávek bez kauce Praha!

Půjčovna dodávek bez kauce Praha

Čeká Vás stěhování a Vy přemýšlíte jak na to a co nejlevněji.  Už jste asi přišli na to, že platit za stěhováky je v dnešní době vyhazování peněz. Stačí přeci sehnat dodávku, poprosit kamarády o pomoc, a je to. Jenže většina autopůjčoven nebo půjčoven dodávek chce kauci, která je prostě nezbytnou zárukou. Nejlevnější půjčovna dodávek bez kauce Praha je ale světlou výjimkou!

Půjčovna dodávek bez kauce Praha nabízí možnost, jak na kauci vyzrát. U nejlevnější Půjčovny dodávek bez kauce Praha totiž kauci platit nemusíte! Stačí, když přijedete do Půjčovny dodávek bez kauce Praha, a jako záruku zanecháte nějakou protihodnotu. Obvykle to jde vyřešit tak, že do půjčovny přijedete vlastním autem, které pak zaparkujete v areálu půjčovny a auto nabídnete jako protihodnotu.

Díky zanechání Vašeho vozu u Půjčovny dodávek bez kauce Praha namísto kauce, tak získáte tu výhodu, že nemusíte shánět peníze a skládat potom kauci. Jako záruku jednoduše zaparkujete Váš vůz v areálu Půjčovny dodávek bez kauce Praha a pohodlně tak vyřešíte problém s kaucí. Jedinou nevýhodou je, že tak přijdete o možnost přistavení dodávky zdarma až k Vám domů.

Dodávky u Půjčovny dodávek bez kauce Praha

Půjčovna dodávek bez kauce Praha v poslední době hodně investovala do svého vozového parku. Nyní tam najdete spoustu nových aut a především dodávek. Půjčovna dodávek bez kauce Praha pořídila tři nové dodávky s různou nosností a s odlišnými typy nákladních prostor.

Ford Transit

1506927339_FORD TRANSIT nejlevnější půjčovna dodávek Praha
Ford Transit, pronájem dodávky bez kauce, Půjčovna dodávek bez kauce Praha

Dodávka Ford Transit patří mezi nejoblíbenější dodávky na trhu. Byla vyrobena v lednu 2017, takže se jedná o zcela novou dodávku, která nabízí potřebný komfort. Nosnost dodávky Ford Transit je 899 kg, takže stěhování pro Vás bude brnkačka. U Půjčovny dodávek bez kauce Praha je pronájem Ford Transit bez kauce a za velmi dobrou cenu.

Renault Master

1506927849_RENAULT MASTER půjčovna dodávek Praha
Renault Master, Půjčovna dodávek bez kauce Praha, pronájem dodávky bez kauce

Dodávka Renault Master je oproti Fordu Transit delší a odveze těžší náklad. Její nosnost je 1350 kg, takže stěhování standardního bytu zvládnete na jednu otočku. Pronájem Renault Master bez kauce můžete získat jedině u Půjčovny dodávek bez kauce Praha.

Fiat Ducato

1506989686_Fiat DUCATO skříň 2017
Fiat Ducato, půjčení dodávky bez kauce, nejlevnější Půjčovna dodávek bez kauce Praha

Dodávka Fiat Ducato má oproti předchozím dodávkám jiný typ nákladního prostoru. Jedná se o tak zvanou skříň, takže sem naložíte objemné věci, jako je třeba nesložený nábytek, do celkové maximální hmotnosti 1300 kg. I u Fiat Ducato platí pronájem dodávky bez kauce.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s