Půjčovna aut BMW

Dovedete si představit, že jedete autem s burácivým motorem, zuřivým výkonem a nemůžete se toho všeho nasytit? Bavorák emčtyřka je přesně tou dravou šelmou, se kterou tento adrenalin zažijete, a Půjčovna aut BMW je ta, která Vám tento zážitek zprostředkuje!

Půjčovna aut BMW

Půjčovna aut BMW je jednou z předních autopůjčoven v republice, která nabízí pronájem aut BMW všech známých modelů. Krátkodobý a dlouhodobý pronájem aut BMW za bezkonkurenční ceny, to je Půjčovna aut BMW PRAHA!

bmwm4
BMW M4, Půjčovna aut BMW PRAHA, pronájem BMW M4

V nabídce Nejelevnější autopůjčovny BMW Praha najdete ty nejlepší modely z řad BMW. Nejpopulárnějším bavorákem je jednoznačně BMW M4. Je to ona dravá šelma popsaná v úvodu, se kterou je pouhé setkání naprosto nepopsatelné. Zjistit to můžete i na vlastní kůži díky pronájmu BMW M4 od Autopůjčovny BMW Praha.

bmwx6
BMW X6, Autopůjčovna BMW PRAHA, pronájem BMW X6

BMW X6 však nezůstává ve stínu svého rychlejšího bratra. Za volantem X šestky se budete připadat jakoby Vám patřila celá silnice a při sešlápnutí pedálu si nebudete jisti, jestli jste náhodou neponičili povrch vozovky. A tak pokud patříte tak trochu k rebelům, kteří nechtějí jít s davem, pak pronájem BMW X6 je nejspolehlivější způsob, jak to dát světu vědět a Půjčovna aut BMW PRAHA pro Vás v tomto směru může být skvělým partnerem.

Autopůjčovna BMW PRAHA

Autopůjčovna BMW PRAHA nabízí pronájem i o něco málo starších modelů BMW, jako je BMW 730XD a BMW 320D. Pár roků těmto autům dodalo pouze potřebnou dávku zrání, jako když zraje víno, a v rychlosti a komfortu se mohou rovnat se svými mladšími sourozenci.

BMW 730XD má třílitrový dieselový motor, který si spokojeně vrní pod kapotou, a i když ho trochu přišlápnete, spolyká maximálně 9l/100km, a to je velmi dobrá spotřeba. Byl vyroben v roce 2014, je v černé barvě, která bavorákům tak moc sluší, a má top výbavu.

BMW 320D je o trochu starší sourozenec, ale za to vyniká mrštností na silnici, při které si vezme maximálně 8l/100km, což je na svižné BMW luxus. BMW 320D má dieselový motor, je v typické stříbrné metalíze a má automatickou převodovku. Autopůjčovna BMW nabízí pronájem BMW 320D za neuvěřitelných 2000Kč na den! Ale pokud byste si rádi v tomto autě pojezdili déle, dostanete až na 1200 Kč/den.

Sešteno a podtrženo Půjčovna aut BMW PRAHA je opravdovým specialistou na pronájem BMW, a to platí v celé České republice! Mrkněte na web a rezervujte si svůj adrenalinový zážitek díky pronájmu BMW od Půjčovny aut BMW PRAHA!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s