Půjčovna aut Audi

Patříte k těm, kteří vždycky dají přednost automobilové značce Audi před ostatními auty? Půjčovna aut Audi Praha má pro Vás krásné modely Audi s výbavou, která Vám na cestách dodá potřebný komfort.

Půjčovna aut Audi Praha

Značka Audi má jako každá automobilová značka své nadšence, kteří propadli osobitému designu Audi. Krásám aut Audi propadla dokonce i Půjčovna aut Audi Praha, a proto pořídila do svého vozového parku hned dva modely. Jedná se o AUDI A5 2.0 TDI a AUDI A7 3.0TDI.

audiA5
Audi A5 2.0Tdi, Půjčovna aut Audi Praha, pronájem Audi A5 2.0 Tdi 

Půjčovna aut Audi Praha nabízí pronájem Audi A5 2.0Tdi za bezkonkurenční cenu od 1200 Kč/den. V ceně pronájmu Audi A5 2.0Tdi je zahrnuto pojištění, dálniční známka, a mimo jiné i přistavení vozu v rámci Prahy až k Vám domů.

audiA7
Audi A7 3.0Tdi, Autopůjčovna Audi Praha, pronájem Audi A7 3.0Tdi

Půjčovna aut Audi Praha nabízí také pronájem Audi A7 3.0Tdi. Jako Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí pronájem aut levně, dokonce nejlevněji na trhu. V ceně pronájmu Audi A7 3.0Tdi je mnoho výhod, které Vám celý pronájem auta usnadní, a Vy tak máte více času na řízení.

Autopůjčovna Audi

Autopůjčovna Audi Praha nabízí přistavení auta až k Vám domů v rámci Prahy úplně zdarma. Na mimopražské zákazníky však Autopůjčovna Audi Praha nezapomíná, protože i jim chce dopřát ten komfort přistavení vozu až před dům. A tak pokud nebydlíte zrovna v Praze, ale třeba v Brně, Plzni či Ostravě nebo kdekoli jinde v České republice, tak i Vy můžete zažít ten luxus přistavení auta až domů, i když si za něj budete muset něco málo připlatit.

V ceně pronájmu Audi máte standardně možnost najet neomezený počet kilometrů bez příplatku, dálniční známku pro Českou republiku, ovšem s autem od Autopůjčovny Audi Praha můžete vyjet i za hranice. Pojištění platí na území celé Evropy, takže nemusíte mít obavy z nekrytých případných nákladů a můžete vesele jezdit.

Proč právě Autopůjčovna Audi Praha?

Protože Autopůjčovna Audi Praha je nejlepší půjčovnou aut Audi v celé České republice. Jako zákazník dostanete vždy ten nejlepší zákaznický servis, a jako VIP klient se můžete těšit třeba i na individuální cenové nabídky. Půjčovna aut Audi Praha nabízí také možnost připlatit si nadstandardní služby, které Vám cestování a pronájem auta ještě více usnadní a zpříjemní.

Autopůjčovna Audi Praha má krásná a nová auta, která prochází pravidelnou servisní kontrolou, takže řízení je vždy jedna velká radost. S Půjčovnou aut Audi Praha se také nemusíte bát žádných skrytých poplatků, které by Vás nemile mohly překvapit při placení, a zároveň se nemusíte obávat složitých nájemních procesů. Smlouva o pronájmu auta je velice jednoduchá a přehledná. Autopůjčovna Audi Praha je prostě spolehlivým partnerem pro Vaši mobilitu.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s