Půjčovna aut Škoda

Rádi se svezete v luxusním novém autě a jste nadšencem do automobilové značky Škoda? Pak by Vám rozhodně neměla utéct nabídka pronájmu aut Škoda od Autopůjčovny Škoda Praha!

Autopůjčovna Škoda

Autopůjčovna Škoda se zaměřuje na pronájem luxusních automobilů Škoda, které u nás mají tak dlouhou tradici. Značka Škoda je v České republice nejoblíbenější automobilovou značkou a tak Autopůjčovna Škoda Praha nyní nakoupila do svého vozového parku hned několik nových Škodovek.

Půjčovna aut Škoda je v současné době největším poskytovatelem pronájmu aut Škoda v republice. Vlastní všechny dosud známé modely aut Škoda, a tak si nadšenci do Škodovek přijdou na své. Většina modelů byla vyrobena v roce 2017 nebo 2016, takže se jedná o úplně nová auta, ve kterých je svezení jedna radost.

Autopůjčovna Škoda Praha

Autopůjčovna Škoda Praha je společnost se sídlem v Praze, avšak své služby neposkytuje striktně na území Prahy. Autopůjčovna Škoda Praha nabízí pronájem aut po celé České republice. Pro své zákazníky se Půjčovna aut Škoda snaží udělat pronájem auta Škoda co nejvíce komfortní, a tak zavedla službu přistavení auta.

Personál Autopůjčovny Škoda Praha Vám vybrané auto přistaví až k Vám domů, kamkoliv v České republice, a po skončení pronájmu auta si auto zase vyzvednou. V rámci Prahy máte přistavení auta do 90 minut zdarma! Mimopražští zákazníci si sice za přistavení vozu musí něco připlatit, ale za ten komfort to určitě stojí.

Půjčovna aut Škoda

1506988887_Škoda Superb 2.0Tdi, DSG, 4x4, 2017 combi (bílý).jpg
Škoda Superb Style 2.0 Tdi 4×4 DSG, Půjčovna aut Škoda Praha, pronájem auta Škoda Superb

 

Půjčovna aut Škoda je profi půjčovna automobilů Škoda všech známých a dostupných modelů. Mezi zcela nové Škodovky patří například ŠKODA SUPERB STYLE 2.0 TDI 4X4 DSG KOMBIŠKODA KAROQ 1.5 TDI nebo ŠKODA SUPERB AMBITION 2.0 TDI DSG. Jízda v těchto modelech dostupných v Půjčovně aut Praha Vám přinese zážitek, který jen tak nezažijete.

Vzpomínáte jak voní nové auto? Pokud ano, pak tu vůni určitě chcete cítit znovu a pokud ne, zastavte se v Půjčovně aut Škoda Praha a vyzkoušejte pronájem auta Škoda Superb nebo pronájem auta Škoda Karoq.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s