Nejoblíbenější auta k pronájmu v ČR

Víte jaké jsou nejoblíbenější značky aut k pronájmu v České republice? Vybrali byste si stejně nebo se Váš vkus odlišuje? Zjistěte více v následujícím článku o oblíbených nájemních autech Nejlevnější autopůjčovny.

Češi jsou vlastenci

Mezi označením nejoblíbenější auta k pronájmu a nejžádanější auta k pronájmu je poněkud rozdíl, to ale v Čechách neplatí. Češi, jak je známo, jsou jednoznačně vlastenci, kteří odjakživa propadají kouzlu naší české mladoboleslavské Škodovce.

Značka Škoda jednoznačně patří na první místo žebříčku nejoblíbenějších aut k pronájmu v České republice, a pravděpodobně se Škodovka umisťuje na prvních místech i mnoha dalších žebříčků.

Nejlevnější autopůjčovna zná požadavky svých zákazníků a vždy se je snaží zcela splnit. Do svého vozového parku proto umístila hned několik modelů značky Škoda, a některé z nich se téměř okamžitě vyšplhaly na první místo nejžádanějších aut k pronájmu.

Nejžádanější Škodovky k pronájmu

Nejlevnější autopůjčovna se snaží poskytnout svým zákazníkům ta nejlepší auta k pronájmu, která budou co nejpřesněji odpovídat potřebám jednotlivých zákazníků. Jak se ukázalo, nejžádanější auto k pronájmu, které všechny tyto potřeby splňuje, je Škoda Superb Elegance 2.0Tdi.

skodasuperbbila

Škoda Superb Elegance 2.0Tdi ještě více potvrzuje svojí oblíbenost tím, že jako nejžádanější auto k pronájmu u Nejlevnější autopůjčovny obsadila dokonce první dvě pozice. Nejvíce oblíbený je pronájem Škoda Superb v bílé barvě a teprve po něm, pronájem Škoda Superb v černé barvě.

Velice zajímavým faktem je, že se liší nejžádanější nájemní auto od nejoblíbenějšího soukromého auta. V České republice je totiž nejoblíbenějším nejvíce kupovaným autem Škoda Octavia, která je v žebříčku nejžádanějších nájemních aut u Nejlevnější autopůjčovny až na pátem místě.

Překvapení na třetí příčce

Pokud nepatříte mezi nadšence do Škodovek, pak Vás u Nejlevnější autopůjčovny jistě nadchne třetí nejžádanější auto k pronájmu BMW 730XD. Pronájem BMW 730XD patří k nejžádanějším autům k pronájmu hned po Škoda Superb Elegance 2.0Tdi. Na následujících příčkách sedí opět Škodovky až do šestého místa.

bmw730xd

Tak co? Patříte mezi konzervativní Čechy, kteří jednozančně volí pronájem Škoda Superb Elegance 2.0Tdi nebo pronájem Škoda obecně? Nebo byste raději volili pronájem BMW 730XD?

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s