Nová Škoda Kodiaq – pronájem na víkend

Žhavá novinka od automobilky Škoda, se kterou Vás na silnici nikdo utlačovat nebude! Sbalte si věci, půjčte si auto a vyražte na víkend z města. Škoda Kodiaq Vás zaveze cestou i necestou na parádní víkendovou dovolenou!

Škoda Kodiaq – česká perla

Nová Škoda Kodiaq je opravdovým českým skvostem, pod který se může hrdě podepsat jedině naše mladoboleslavská Škodovka. Konečně vyšlo na trh české SUV, na kterém mohou všichni oči nechat. Na silnici se chová velice dobře a při předjíždění Vám poskytne maximální komfort a bezpečí. To samé platí i v terénu, Škoda Kodiaq projede řekou jakoby nic a vyjede kopec, na který byste sotva lezli po čtyřech. skodakodiaq.pngToto české SUV je prostě ideálním autem pro dovolenou na horách v jakémkoli ročním období. Takže ať už se rozhodnete vyrazit na hory v zimě či v létě, Škoda Kodiaq Vás tam spolehlivě doveze přes sněhové závěje i rozbahněné cesty.

Super cena pronájmu za super auto

Pokud jste se do Škody Kodiaq zamilovali, jako každý správný Čech, pak jistě toužíte usednout za volant. Naštěstí je tu možnost pronájmu Škody Kodiaq u Nejlevnější autopůjčovny Praha, která nabízí pronájem aut levně a za skvělých podmínek. Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem Škody Kodiaq už od 700 Kč/den! Auto Vám přistaví kamkoliv po celé České republice a zase si ho po skončení pronájmu vyzvedne. V ceně za pronájem Škody Kodiaq je dálniční známka, havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti a navíc můžete ujet kolik kilomterů chcete a nebudete muset nic doplácet.

Pronájem auta na víkend je v současné době velice oblíbený, protože Vám umožní skloubit dvě příjemné věci najednou. Nejen že vyrazíte na víkend s rodinou nebo se svou drahou polovičkou, ale také si můžete vyzkoušet jízdu autem, které si normálně nemůžete dovolit. Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám tak umožní zažít pocit jízdy v luxusním automobilu, kabrioletu nebo třeba SUV a splnit si tak své sny, a to vše za velice atraktivní ceny.

Pronájem auta nejen na víkend

Není pochyb, že si společný víkend a výlety v nové Škodě Kodiaq jistě užijete, takže si možná budete chtít pobyt a pronájem auta prodloužit. Při pronájmu auta u Nejlevnější autopůjčovny Praha s tím nebudete mít žádný problém. Vše vyřídíte jednoduše přes telefon nebo email a pak už si jen užíváte Váš prodloužený víkend. A pokud se Škody Kodiaq nebudete moct vzdát i po dovolené, můžete si jej za skvělých podmínek pronajmout i na delší dobu. Dlouhodobý pronájem Vám navíc umožní získat ještě lepší cenu a navíc Vám odpadnou starosti s případnými servisními náklady nebo náklady na pojištění, protože to vše je již v ceně dlouhodobého pronájmu započteno. Tak neváhejte a splňte si své sny s Nejlevnější autopůjčovnou Praha!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s